birthday

Een bijzondere gebeurtenis in het verschiet? Babyborrel, receptie, verjaardag, ontbijt, sweet sixteen, communie, … Vier jouw feest bij Kids & Play!

Kids & Play beschikt over een chique en gezellige bar met veel lichtinval en een aparte zaal. Bij mooi weer kan het terras gebruikt worden.
Voor verjaardagsfeestjes hebben we standaard formules.

Wil je iets speciaal? Laat het ons weten en wij kijken wat we kunnen doen om jouw feest onvergetelijk te maken!

Verjaardagsfeestjes

 

Kids&Play M = €9,5

- toegang 1 dag spelen
- cadeautje
- 1 drankje
- raketijsje

Kids&Play L = €10,5

- toegang 1 dag spelen
- gereserveerde tafel met versiering
- cadeautje
- 1 drankje
- pannenkoek

Kids&Play XL = €11,5

- toegang 1 dag spelen
- gereserveerde tafel met versiering
- cadeautje
- 1 drankje
- 2 pannenkoeken
- zakje snoep

Kids&Play VIP = €12,5

- toegang 1 dag spelen
– gereserveerde tafel met versiering
– cadeautje
– 1 drankje
– 2 pannenkoeken
– zakje snoep
– hoera champagne en chips

 

Maak tijdig je reservatie op:

Kids & Play Zottegem: zottegem@kids-play.be
Kids & Play Gent De Sterre: gent@kids-play.be
Kids & Play Izegem: izegem@kids-play.be
Kids & Play Oudenaarde: oudenaarde@kids-play.be
Kids & Play Mechelen: mechelen@kids-play.be
Kids & Play Waregem: waregem@kids-play.be
Kids & Play Beveren: beveren@kids-play.be
Kids & Play Deinze: deinze@kids-play.be
Kids & Play Dok Noord: doknoord@kids-play.be

 

Download hier de uitnodigingen voor jouw feestje

>> Uitnodiging feestje Zottegem
>> Uitnodiging feestje Izegem
>> Uitnodiging feestje Gent De Sterre
>> Uitnodiging feestje Oudenaarde
>> Uitnodiging feestje Mechelen
>> Uitnodiging feestje Waregem
>> Uitnodiging feestje Beveren
>> Uitnodiging feestje Deinze
>> Uitnodiging feestje Dok-Noord

 

  • Funhouse

  • Mini-fitness

  • Andere spelletjes

  • Bar & terras

  • Feesten

  • En verder nog...